Main | Chat ve Forumlar Neden Hala Popülerliğini Koruyor »

13.03.2020

Sohbet Odalarında Kadınlar Kendilerini Nasıl Güvende Tutarlar

Sohbetodalarindakadinlarkendilerininasil

 

 

Yeni bir arkadaş edinmede veya mevcut bir suç ortağıyla ilgili sorunları olduğu için birçok kız bana geliyor. Birini bulmakta sorun yaşayanlar genellikle orayı bulmak için odalara ve forumlara yönelirler. Ne yazık ki, çeşitli oldukça naif ve gullible ve ihtiyaç duydukları almak için yolda yatan bencil adamlar aracılığıyla aldatmak ve içine alın.

 

 

Bazı gerçekleri inceleyelim. Bir kız ya da kadın gibi davranan biri sohbet odasına giriyorsa, çok hızlı bir şekilde sohbet etmesini isteyen çok sayıda insan olabilir. Eğer bir erkek oraya gidiyorsa, bir teklif alırsa şanslı olabilir ve bu kadın gibi davranan eşcinsel bir adamdan olurdu, çünkü bayanlar genellikle sohbetler aramıyor ve onlardan çok fazla insanın sormasını istemiyorlar. .

 

 

Erkekler telefon sohbet suşları çalabilir ve orada sohbetler için ödeme yapabilirsiniz, bu yüzden para kazanmak için onları çevrimiçi ücretsiz almaya çalışabilirler, ancak bu kadın için bir şey yoktur. Aynı şekilde, maksimum erkeklerin seks hakkında konuşmak istediği veya kızla tanışmayı umduğu ve yaşadığı topluluğa, neye benzediği, içinde yaşayabildiği ve yapabileceği cinsel ilişkiye yönlendireceği gerçeği de var. Bir kız olduğunuzda, nerede kaldığınızı ve neye benzediğinizi soran yükler alıyorsanız, bu çok sıkıcı, öngörülebilir ve toplam zaman kaybıdır. Gerçekten tatmin etmesi gereken kadınlar normal olarak bir ilişki kurumunu ziyaret edebilirler. Daha güvenlidir ve çok zaman kazandırır.

 

 

Dişiler genellikle fırında pişirmek için turtayı veya döngüsünü bitirmek için yıkamayı beklerken aynı zamanda sözlü bir değişim için çevrimiçi olma eğilimindedirler, artık kocasıyla evde mutsuz oldukları veya cinsel olarak rahatsız ya da hile yapmaya çalışıyor. Ancak erkekler sık sık evlerinde sıkıldıkları ve cinsel konular hakkında konuşmaya, kendilerini rahatlatmaya çalıştıkları için bir iletişim arıyorlar ve mümkünse buluşmak daha da iyi olurdu. Erkekler için bir balık tutma günü gezisi, burada internetlerini sağlamlaştırıyor ve kimin ısırdığını görüyorlar. Kızlar balıklardır ve çiğnemeleri çok daha az amaçlanmıştır. Bu nedenle, bir dizi erkek onları karşılamak için para sağlayacak ve diğerleri tatmin etmek istemedikleri zaman çok kötü ve öfkeli olacaklar.

 

 

Cinsel sohbeti alma veya kadınlardan buluşma girişimlerinde, erkekler düzenli olarak yalan söylerler, bu nedenle çok az kadının evli bir erkekle veya bir erkekle bir ilişkide buluştuğunu hatırlaması nedeniyle evlenmemiş gibi davranırlar. Daha yüksek veya daha genç gibi davranmak. Zenginmiş gibi davranarak ve ona harcamak için ihtiyaç duydukları tencere parasına sahipler. Bazı durumlarda, erkeğin zihinsel olarak rahatsız olduğunu veya cinsel ilişkiye girmek yerine kadınlara karşı gelişmiş hissetmek istediğini söyleyebilirsiniz.

 

 

Eğer sohbet eden bir bayan iseniz, birçok erkeğin yalan söylediğini hatırlayın, sözde bekar erkeklerin birkaçının evli olduğunu veya bir mahkemede olduğunu ve yaşlarının genellikle beyan ettiklerinden daha yaşlı olduğunu söyleyen erkeklerin çoğunun yalan söylediğini anlayın. süreçleri ve farklı durumlar. Birçoğu neden sizinle sözlü alışverişi istedikleri hakkında yalan söylüyor.

 

 

Çevrimiçi sohbet odalarında kadınlar güvende olmak artık bir araya gelmekle kalmıyor, istediğiniz gibi bir araya gelebilmelisiniz, ancak insanların söyledikleri her şeyi düşünmek ve hatırladıklarını düşünmek artık çok fazla değil dış güdüleri olan yabancılar.

 

 

Ortaya çıkabilecek en kötü şey, yanlış karakterle tanıştığınız ve tecavüze uğradığınız veya öldürüldüğünüz veya kötü bir şekilde ezildiğiniz, belki de kaçırıldığınız ve sevdiğiniz kişiler aracılığıyla bir daha asla görünmeyeceğiniz şeydir. Ama neden birinci sınıfla karşılaştınız ki, izleyemeyeceğiniz veya cezalandıramayacağınız birinden sözlü taciz olabilir, kiminle üst üste Skype'ı reddettiğinizde size kötü davranmanın kilometrelerce güvenli olduğunu düşünüyor?

 

 

 

Main | Chat ve Forumlar Neden Hala Popülerliğini Koruyor »

Blog」カテゴリの記事

Comments

The comments to this entry are closed.