« Sohbet Odaları Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin Fırsatlar Sunuyor | Main | Yeni Başlayanlar İçin Online Arkadaşlık Sitelerinin Kullanımı »

13.03.2020

Arkadaş Bulmak İçin 3 Önemli Tüyo

Arkadasbulmakicin3onemlituyo

Varlığınızla orantılı bir ortak bulmak, örneklerin hoşuna gidecek korkutucu bir zorluk olabilir.

 

Nereye taşınırsınız, ne ararsınız, neyin gerçek olduğunu nasıl anlarsınız?

 

Hepimiz duyduk ve biliyoruz ki oyuncular ve Delilah var.

Evet onlar sizin için mükemmel görünüyorlar, sizi ayak parmaklarınızdan süpürüyorlar, zaten onlarla birlikte kendi ada cennetinizde gün batımına doğru gitmeyi hayal ediyorsunuz, ama gerçek nedir ve ne görüntüleniyor.

 

Kolay konuşma, akıllı jestler, kusursuz görünüm ve uzak zihin seti ile direncinizi ve iyi yargılarınızı yumuşatmak için stratejiler ve stratejiler keşfettiler. Koroner kalbinizi parçalayabilirler.

 

Kendinizi savunmak için ne yapabilirsiniz?

 

Değişikliklerinin ipuçlarını anlamayı öğrenin, verilere duman ve aynalar ve dikkat ile bakın. Kesinlikle basit. Kolay? Varlığınızda değil.

 

Tüm insanlar koruma, sevgi, kendine güven ve benzerlerine gönderme yapan olumlu duygusal eğilimlere sahiptir. Bu "Oyuncular" taklit keşfetmek için sıradan algılama mekanizması hızlı dolaşım teknikleri vardır. Tamamen anlaşmanızı sağlamak için sizi sadece uygun duygusal aldatmaca ile boğacaklar. Bilinçaltı çekim mekanizmalarınızla birlikte bilinçli olarak kumar oynuyorlar.

 

Bunun bir çözümü var mı?

 

Eğer tüm çemberleri kesebiliyorsanız ve değiş tokuş edemeyecekleri birkaç tanımlayıcı ipucu fark ederseniz, kendinizi korumak için büyük bir kazancınız var.

 

Bayanlar ve erkekler arasındaki iletişimin önemli çoğunluğunun sözsüz sahnede gerçekleştiğini anladınız mı? Evet Vücut dili kritik bir öğedir. Size yakınken potansiyel bir ortak aracılığıyla gönderilen belirli göstergeleri nasıl algılayacağınızı fark ederseniz, niyetleri hakkında söylediklerinden çok daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Doğrudan bir odaya girip, herhangi bir kişinin vücudunun nasıl durduğuna, rahat veya kararlı olup olmadığına bakarak anlatabilirseniz, zaten bir üst eliniz vardır.

 

Ancak vücut dilinin ayrıntılı bir incelemesi yıllarca sürebilir, bu yüzden işe yarayan kısa bir yaklaşım.

 

  1. Bir mekana vardığınızda, içtenlikle karışmadan önce gözlerinizin odayı süpürmesine izin verin. Birkaç kapasite adayı bulun ve hareketlerine bakarak birkaç dakika ayırın. Kesin bir şey aramıyorsunuz, sadece bitkisel içgüdülerinizle birlikte gidin ve onlar için bir anlam kazanın. Daha sonra onları yakın bir şekilde tatmin ederseniz, bir fark olup olmadığını keşfetmeye çalışın.

 

Bu ne yapar. Öncelikle, odayı süpürürken çerçeve dili sizinkine rezonansa giren insanlarla ilgileneceksiniz. İkincisi, siz yakınken tüm duygu değişiklikleri, sizi yanlış bilgilendirmek için yapma şanslarıdır.

 

  1. Sosyal Kaygınızı Aşın - ne kadar güvenli olursanız, potansiyel bir suç ortağı olmanız o kadar cazip hale gelir. Toplumsal stresi hissediyoruz, benzersiz bir frekans veriyor. Aynı gerginlik sinyallerine sahip iki kişi, her farklıya hitap etmiyor, açıkça itiyorlar. Rahat bir ruh hali, çizmek gibi görünüyor

 

üç. Kararlı olmayın. Yukarıdakine benzer olarak, hayvanlar korku kokuyor, insanlar çaresizlik kokuyor. Kararlıysanız, bazı şeyler görünebilir:

  1. Hiçbir şey
  2. Geriye ne giderseniz gidin, bundan yararlanabilirsiniz.

 

Yukarıda bahsi geçen üç gadget'ın uygun suç ortağıyla bağlantı kurma olanaklarınızı önemli ölçüde artıracağını bilmeniz yeterlidir.

 

« Sohbet Odaları Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin Fırsatlar Sunuyor | Main | Yeni Başlayanlar İçin Online Arkadaşlık Sitelerinin Kullanımı »

Blog」カテゴリの記事

Comments

The comments to this entry are closed.