« Görüntülü Chat’in Yaygınlaşma Sebepleri Nelerdir? | Main | Hızlı Arkadaş Bulmanın Yolu Chat Sitelerinden Geçiyor »

13.03.2020

Bedava Sohbet Odalarına Neden Katılmayı Denemiyorsunuz?

Bedavasohbetodalarinanedenkatilmayidenem

Görüntülü sohbet ve arama sürekli bir hayranlık uyandırıcı insanlar olmuştur. Star Trek koleksiyonlarında görüntülü görüşme kullanımına başlarken, insanlar sürekli görüntülü sohbetin günlük hayatımızın bir parçası olabileceği günü bekledi. Bayanlar ve baylar, o gün tam burada ve hiç kimse umursamıyor gibi görünüyor. Skype gibi son zamanlarda bize görüntülü arama yapan uygulamalar, görüntülü sohbet hepimizle başaramıyor.

 

İşte heyecan verici bir gerçek. Görüntülü sohbet, tahmin edebileceğimiz gibi 21. yüzyılda başlamadı, neredeyse 1964'te AT&T ile başladı. 64 'de, AT&T, "görüntülü aramalar" sağlayan birkaç çeşit büyük telefona dönüşen resim fonu olarak bilindiklerini geliştirir. Temelde picturefone önünde oturdu ve diğer tarafta konuştuğunuz kişiyi görmek için bir ekran vardı. Picturefone, her 2 2d'nizin fotoğraflarını çekti ve bir video adının çirkin bir simülasyonunu oluşturmak için alıcıların ekranından işledi. Duyurulan günlerde müthiş bir hayranlığa neden oldu. Ancak yazılımda, beceriksiz hale geldi ve çok hoş, pahalı olduğu ve her vesileyle karar için tazelenmesi gerekmediği için beğenmediler. Zorluk 1970 yılında rafa çevrildi.

 

Bu, günümüzde son zamanlara kadar olan şeylerde dikkate değer bir benzetmedir. Ancak abartılı olabilirim, ancak Skype 2000'lerin başında, 2003'te özel olarak çıkarken, büyük bir takibe ulaşmasından biraz zaman aldı. Kullanıcılarının, kişilerinden herhangi birini ücretsiz olarak görüntülü aramalarına ve telefonlara çok uygun fiyatlı aramalar yapmalarına olanak tanıyan bir yardımcı programdan bahsediyoruz.

 

İnsanlar görüntülü sohbetin aşırı miktarda resim içerdiğinden şikayet ediyorlar, hazırlanmanız, arzu edilmeniz ve ortamınızı yönetmeniz gerekiyor. Ayrıca diğerleri, gerçek bir iletişim gibi gerçekten deneyimlemediği gerçeğini sevmez, çünkü yüzdeki erkek veya kadına bakmaya devam edersiniz. Diğerleri, tercih edilen insanlarda tembel olduğunu ve özellikle konuştuğunuzda konuştuğunuz bireyi not etmeniz gerektiğinden video iletişimi ile ilgili çalışmayı istemediğini söylüyor.

 

Aslında bu insanlardan bahsetmem gereken bir konu var, Üstesinden gel. Görüntülü sohbet, birkaç eksilerini önlemek için çok daha fazla profesyonel var. Bugün görüntülü sohbet ile çizdiğimiz birkaç şey, kader içindeki hayatlarımızı tanımlamak için görüntülü sohbetin yapacağı şeyle sınırlıdır.

 

Arkadaşlarınızı ve akraba çevrenizi ücretsiz arayarak video çekin. Skype'ın ana hatlarına benziyor, ancak bir yığın için düşünürseniz, görüntülü arama veya tüm arkadaşlarınızı ve kişilerinizi ücretsiz olarak aramadan önce uzun sürmeyebileceğini gözlemleyebilirsiniz ve hiçbir şekilde mobil şirketlere ödeme yapmayın çünkü birkaç uygulama bunu zorluk çekmeden yapmanıza izin verdi. Ben doğru düşünceler içinde kim yine de tüm dostlarını ücretsiz arayabilir ve metin iken 60 $ mobil sağlayıcı planı için ödeme yapacak öneririz.

bedava sohbet  sohbet siteleri      chat sitesi

« Görüntülü Chat’in Yaygınlaşma Sebepleri Nelerdir? | Main | Hızlı Arkadaş Bulmanın Yolu Chat Sitelerinden Geçiyor »

Blog」カテゴリの記事

Comments

The comments to this entry are closed.