« Chat ve Forumlar Neden Hala Popülerliğini Koruyor | Main | Arkadaş Bulmak İçin 3 Önemli Tüyo »

13.03.2020

Sohbet Odaları Yeni İnsanlarla Tanışmak İçin Fırsatlar Sunuyor

Sohbetodalariyeniinsanlarlatanismakicinf

İnternet veya çevrimiçi ilişki, bir kişinin bara veya üyelik sahnesiyle yüzleşmek zorunda kalmadan bir kişiyi yerine getirmesi için olağanüstü bir yöntemdir. Bir konuşma odasına girerek bir kişiyi anlayabilir ve onlarla konuşabilirsiniz, böylece onlarla tatmin olmak veya onları çevrimdışı gerçek uluslararası olarak tarihlendirmek isteyip istemediğinize karar verebilirsiniz.

 

Özel evinizden ayrılmak zorunda kalmadan iletişim kurabilir ve yaklaşık bir kişiyi oldukça tanıyabilirsiniz. Bedensel görünüşü buna göre çok fazla performans gösterir ve her biri daha derin değerlere cazibe verme riski verir.

 

Sağladığınız ilk izlenim tamamen yazdığınız kelimelerle kendinizi sunma ve çevrimiçi konuşma şeklinize dayanacaktır. Yine de, kendi korumanızla ilgili birkaç şeye gizlice ihtiyacınız var. Neyse ki bu isimsiz bir dizüstü bilgisayar kişi yardımı ile gerçekleştirmek çok kolaydır. İnsanları gerçek varoluşta birleştirmekten daha önce sağduyulu kullanın.

 

Her zaman kurgusal bir çevrimiçi ad veya "tanıtıcı" kullanın. Zahmetsizce değiştirilebilen veya silinebilen bir e-posta başlangıcı kullanmayı deneyin. Asla resimlerinizi internet üzerinden veya e-posta ile başa çıkmayın. Bu sadece kendinizi dürüst nedenlerden çok daha azına sahip olmaları durumunda, sohbet ettiğiniz kişiden korumak için değil, aynı zamanda çevrimiçi pankartlardan da. Sohbetinize kulak misafiri olma ve yararlarına edindikleri bilgileri kullanma çabasıyla erişilebilir insanlar, birkaç çok zeki insan var. Bu düzenli olarak her iki sohbet arkadaşı bile anlamadan olur. Bunun için bir "Sıcak posta, Yahoo veya Gmail" hesabı kullanın.

 

Online olarak yerleştirdiğiniz veriler konusunda samimi olmalısınız. Kaldığınız cinsiyet, yaş ve şehriniz bilgisayar korsanlarına boşuna yetecek kadar standarttır, ancak chat arkadaşınız için açıkça gereklidir. Sadece telefon numaralarını, adresleri ve benzeri şeyleri vermekten kaçının

 

Çevrimiçi bir kişiyle sohbet odalarında konuşurken samimi olun. Bu, özellikle bir kapasite tarihi aramak için sohbet ediyorsanız önemlidir. Nasıl göründüğünüz, ne yaptığınız, hobileriniz veya diğer kişisel istatistikleriniz hakkında yalan söylemeye başlamak, artık bir yetenek mahkemesine birinci sınıf bir başlangıç ​​olamaz. Her zaman düşünün, ya bu birey tek kişi ise, sizin olmayan bir şey ya da gerçek bir şey hakkında sorgulayıcı olmalarını ister misiniz? Unutmayın, sonuçta bu benzer giderse gerçek hayatta tanışacaksınız, size yalan söyleyen birini nasıl hissedebilirsiniz? Aldığınız aynı nezaketi verin.

 

Ayrıca bir sohbet odasında tanıştığınız birinden çok fazla beklemeyin. Unutmayın, neredeyse neye benzediklerini bilmiyorsunuz, bu yüzden beklemek tatmin edicidir ve artık ilk sohbetten sonra çevrimdışı bir tarih ayarlamamaktadır. İnternet üzerinden bir fincan kahve gibi zararsız bir şey için tatmin olmaya karar verdiğinizden daha önce sohbet etmek için bazı tarihler ayarlayın. İlk toplantıda daima bir çıkış yolu bulun.

 

Çevrimiçi olarak tanıştığınız bir yetenek tarihine sahip çekimleri değiştirirseniz, şu anda neye benzediğinizi dürüstçe gösteren ve artık 20 yıl öncesinden kraliçe gezinirken bir modern fotoğraf kullanın. Şimdi nasıl göründüğünüzü bilmeleri gerekiyor. Dileyenler sipsevdi isimli adrese bakabilirler.

 

Yani hepsini özetlemek gerekirse:

 

Sürprizlerden kaçının, herhangi bir şekilde bütünlüğünüzden ödün vermeyin ve bir kapasite mahkemesine ek olarak girişmeden önce bir kişiyi anonim olarak anlayın.

 

« Chat ve Forumlar Neden Hala Popülerliğini Koruyor | Main | Arkadaş Bulmak İçin 3 Önemli Tüyo »

Blog」カテゴリの記事

Comments

The comments to this entry are closed.