« Görüntülü Sohbeti Neden Daha Fazla Kullanıyoruz? | Main | Bedava Sohbet Odalarına Neden Katılmayı Denemiyorsunuz? »

13.03.2020

Görüntülü Chat’in Yaygınlaşma Sebepleri Nelerdir?

Goruntuluchatinyayginlasmasebeplerineler

Apnsanlar uzun zamandır görüntülü sohbet konusunu hayal kurdu.

 

60'lı yıllarda AT&T, kendisine bağlı birkaç çeşit dijital kamera ile devasa bir telefona dönüşen fotoğraf cep telefonunu piyasaya sürdü. Alıcı, sabit bir piksel şaftını gördü, hangileri ona yürüyüşler videosuna gitmenin yanılsamasını verdi. Ancak, AT&T yeterince abone çekemediğinden ve nesil henüz nesile hazır olmadığından, resim cep telefonu asla ana akım haline gelmedi.

 

İyi bir başlangıç ​​noktası oldu, ancak internetin gelişiyle görüntülü arama paketleri taşlanmaya başladı. Geniş bant değiştiğinde ve insanlar etkili bir video adı yapmak için yeterli bant genişliğine sahip olduklarında, skype, msn, camfrog vb. Uygulamalar büyüdü ve birkaç insan video iletişimini keşfetmeye başladı.

 

2000 ve 2008 yılları arasında görüntülü arama için evlat edinme giderek arttı, ancak mesajlaşmaya, sohbet etmeye veya e-postalara kıyasla daha sonradan sonraya düştü. İnsanlar eşzamansız konuşma yerine görüntülü sohbet etmenin DNA'sında olmadığını iddia ettiler. İnsanların iletişim kurmak istemediklerini iddia ettikleri ve göz temasını sürdürme çabalarının% 90 - yüzüne odaklanmaları gerektiğinden dolayı görüntülü sohbet de tartışıldı. Mesajlaşma gibi bir şeyle, bir tartışmada iyi bir anlaşma konsantrasyonuna ihtiyacınız yoktur.

 

Bununla birlikte, daha fazla bant genişliği, daha yüksek görüntülü sohbet uygulamaları, daha iyi video kameralar ve cep telefonları geldiğinde, görüntülü konuşmanın benimsenmesi son 3-4 yılda arttı. Artık herhangi bir yazılım indirmek istemediğiniz net tabanlı tamamen video uygulamaları var. Akıllı telefonunuzda Klip, socialcam veya viddy gibi uygulamaların kullanımı yaşam tarzlarınızı bir dizi video güncellemesinde yayınlayabilirsiniz. Görüntülü görüşme kameraları daha yüksek hale geldi, böylece konuştuğunuz karakteri çok daha hoş görebiliyorsunuz ve insanlar video iletişimine alışıyorlar. İnsanlardan daha önceki her nesil gibi görüntülü sohbete alışmak ve onu kullanmak için bir yol var.

 

İnsanların görüntülü görüşmeye alışması ettik özellikle de görüntülü görüşmenin norm Haline geldiği, Bir Ortamda Büyüyen gençler, dünyanın 2020 ile Yıldız Trek'te degistigi gibi görüneceğini de görebiliriz! Peki Yaklasik Olarak siz, görüntülü sohbet etmek ister misiniz? Neden ya da neden olmasın? AYRICA görüntülü konuşmanın ana akıma dönüştüğünü incelediğinize inanıyor musunuz? Yorum yaz.

 

« Görüntülü Sohbeti Neden Daha Fazla Kullanıyoruz? | Main | Bedava Sohbet Odalarına Neden Katılmayı Denemiyorsunuz? »

Blog」カテゴリの記事

Comments

The comments to this entry are closed.